Dębogórze, Dębogórze-Wybudowanie, Kazimierz, Kosakowo, Mechelinki, Mosty, Pierwoszyno, Pogórze, Suchy Dwór, Rewa

Harmonogram wywozu śmieci w 2014

Grudzień 10, 2013 : Aktualności

 

pojemniki    Na stronie internetowej Urzędu Gminy Kosakowo został umieszczony harmonogram odbioru odpadów w roku 2014 i została udostępniona nowa strona internetowa Referatu Gospodarki Odpadami, na której publikowane są informacje związane z gminnym systemem gospodarowania odpadami. Mieszkańcy mogą również liczyć na prezenty od władz Gminy w postaci kalendarzy i toreb, na które Gmina ogłosiła przetarg w celu przeprowadzenia kampanii informacyjnej w zakresie gospodarki odpadami.

   Przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kosakowo wygrała firma Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi. Firma będzie działała na terenie gminy od 1 stycznia 2014 r.

Poniżej zamieszczamy kopie harmonogramów odbioru odpadów w roku 2014 (stan z 12-12-2013 r).

Odpady segregowane:

segregacja2014-b

Odpady zmieszane:

zmieszane-2014-b

Uwaga zmiana w harmonogramie – według stanu na 20-12-2013 r. jest:

  • REWA
  • MOSTY: ul. Cisowa, Hebanowa, Cyprysowa, Sadowa, Wałowa, Miłorzębowa, Jaworowa, Morwowa, Magnoliowa, Jarzębinowa, Olchowa, Limbowa, Łąkowa, Sekwojowa, Okrężna, Deszczowa, Spacerowa, Księżycowa, Kameliowa.

Uaktualnienia harmonogramu i więcej informacji na ten temat można szukać na stronach internetowych:

P.S. Referat Gospodarki Odpadami skorzystał na nowej stronie z bardzo dobrego przykładu. Nie dementujemy tego co przedstawia zdjęcie, gdyż liczymy na to, że po przetłumaczeniu napisów znajdzie to kiedyś zastosowanie w naszej Gminie.

niemiecki-porzadek

Poszukujących równie zabawnych zdjęć odsyłamy na stronę internetową: demotywatory.pl.

 

Dodaj do:

Waszym Zdaniem

Wpisz wynik działania: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.